S

saç ekim kliniğimize ait Yeni Web Sitemiz yayında Bu sitede, bilimsel, doğru, bilgileri, saç nakli ile ilgili dünydaki en son gelişmeleri size sunmayı hedefledik. Dr. Hakan Doğanay ın kurmuş olduğu AHD Saç Ekim Merkezine ait yeni www.hakandoganaysacekimi.com isimli web sitesinde saç dökülmesii ve saç ekimi hakkında aklınıza gelebilecek bütün soruların cevabını bulabileceğinizi ummaktayız. Gerek bayan gerek erkek olsun saç dökümesi toplumun büyük bir çoğunluğunu etkileyen bir konudur.İnsanlarda oluşturdu psikoloji tahribatta oldukça fazladır. Modern tıbbın sunduğu en son yeniliklerle, saç nakli uygulamaları son 10 yılda oldukça yüz güldürücü sonuçlar vermeye başlamıştır. Dolaayısıyla saç ekimi uygulamaları geometrik olarak tüm dünyada artış göstermiştir.İnsanların saç ekimine yönlenmelerinde cok hızlı bir artış meydana gelmiştir.

Ayrıca sakal ekimi, kaş ekimi gibi özellik gerektiren operasyonlar da kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda oldukça artış göstermiştir. Bu durumda kişilerin internet ortamında okumuş olduğu bilgilerde yanlı olarak ciddi çarpıtmalar olmaktadır.Doğru olmaya bir çok bilgilere de dayanılarak yola çıkan kişilerde umduğunu bulamadıklarında ise ciddi hayal kırıklığı yaşamaktadırlar.

Bize email , whatsapp yada direk telefon yoluyla, sitemizdeki formları doldurarak ulaştığınız takdirde size uygun çözeümler varsa bunları size yansız doğru olarak bildirmeyi hedefledik.

Sağlıklı günler dileğiyle

AHD Saç EKim Kliniği

.